GOLVLAMPA, Tilgmans Keramik.

GOLVLAMPA, Tilgmans Keramik.
153733. GOLVLAMPA, Tilgmans Keramik.

Signerad "Mi", dekor av träd, rådjur och blommor
Höjd ca 65 cm inklusive sockel
Veckad lampskärm höjd 76 cm.

skärm med slitage, lampa med åldersslitage under foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Veckad lampskärm höjd 76 cm.

Antal besök: 7 459