DRAGSPEL, Hohner Corona III R.

153732. DRAGSPEL, Hohner Corona III R.

Kommer med väska.

Slitage, märken, repor. Väska med skadat lås. Läderremmar med omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kommer med väska.

Antal besök: 8 376