SERVISDELAR, 8 delar, porslin, "Sylvia", Sylvia Lechovius, Rörstrand.

153716. SERVISDELAR, 8 delar, porslin, "Sylvia", Sylvia Lechovius, Rörstrand.

Jubileumsservis, 250 år.
2 uppläggningsfat, sockerskål, gräddkanna, 4 bärskålar.

Bruksslitage. En skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jubileumsservis, 250 år.

Antal besök: 761