MODELLTÅG FLEISCHMANN LOK E335, 4 VAGNAR, STATION BILLERBAHN med mera.

153699. MODELLTÅG FLEISCHMANN LOK E335, 4 VAGNAR, STATION BILLERBAHN med mera.

Skala 0. Tillkommer signaler Kibri, cirka 70 räls och växlar.

Slitage och smärre skador. Loket saknar ett löphjul. Kortslutning vis strömupptagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 212