10 Ans D'Edition 1946 - 1956, red. av Maeght, Paris 1956
Upplaga med 5 originalgrafik av Marc Chagall (färglitografi), Alberto Giacometti (etsning), Joan Miró (färgetsning och färglitografi), Bazaine (färglitografi), på försättssidan. Färg träsnitt av Raoul Ubac.