TABURETTER 1 par, rokokostil, sitsar etikettmärkta Gust Flinta Hedemora, 1900-tal.

153663. TABURETTER 1 par, rokokostil, sitsar etikettmärkta Gust Flinta Hedemora, 1900-tal.

Längd ca 45 bredd 38 höjd ca 44 cm.

Slitage, renoverade, troligen senare bemålad, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 446