MATTA, rölakan, Ulla Parkdahl, signerad UP. 200 x 135 cm.

153592. MATTA, rölakan, Ulla Parkdahl, signerad UP. 200 x 135 cm.

Grå botten med stiliserad dekor.

Slitage, fläckar, några fransar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 032