SALUTKANONER, ett par, gjutjärn, Hällefors bruk, 1900-tal.

153498. SALUTKANONER, ett par, gjutjärn, Hällefors bruk, 1900-tal.

Svärtade.
Märkta HF Hälleforsnäs bruk.
Längd 30 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svärtade.
Märkta HF Hälleforsnäs bruk.
Längd 30 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 761