PALL, smide samt trä, omkring sekelskiftet 1900.

153472. PALL, smide samt trä, omkring sekelskiftet 1900.

Höjd 37 cm.

Slitage. Senare bemålning samt dyna. Sits med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37 cm.

Antal besök: 826