PINNSTOLAR, 3 + 3 + 1st, 18/1900-tal.

15343. PINNSTOLAR, 3 + 3 + 1st, 18/1900-tal.

Bland annat märkta Luterma.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat märkta Luterma.

Slitage. Skador.

Antal besök: 1 317