SALTKAR, ett par, silver, sengustavianska, Ingemar Lilja, Karlskrona, 1824.

153400. SALTKAR, ett par, silver, sengustavianska, Ingemar Lilja, Karlskrona, 1824.

Längd 9 cm, höjd ca 6 cm.

Bruksslitage. Sliten förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9 cm, höjd ca 6 cm.

Antal besök: 1 154