SVEN ASPELIN. Olja på duk, signerad.

153367. SVEN ASPELIN. Olja på duk, signerad.

Storlek 19 x 98 cm.

Bruksslitage, någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 19 x 98 cm.

Bruksslitage, någon repa.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 586