FIGURIN, glas, Sakari Pykälä, Rihimäen Lasi, Finland.

153305. FIGURIN, glas, Sakari Pykälä, Rihimäen Lasi, Finland.

Höjd ca 8,5 cm. Signerad.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 8,5 cm. Signerad.

Repor.

Antal besök: 1 072