SKÅL PÅ FOT, silver, London, England,1724. Vikt 332 g.

15329. SKÅL PÅ FOT, silver, London, England,1724. Vikt 332 g.

Skål på fot med svängda hänklar. Dekor av bland annat blomster. Monogram EK med krona. Höjd 13 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 919