RÖKBORD, trä/intarsia, glasskiva, 1920-1940-tal.

153116. RÖKBORD, trä/intarsia, glasskiva, 1920-1940-tal.

Två dörrar + en låda.
Höjd 57 cm.
59 x 59 cm.

Fanérskada och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två dörrar + en låda.
Höjd 57 cm.
59 x 59 cm.

Fanérskada och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 127