KONTORSSTOL, trä, hjul på framben, sekelskifte 18/1900-tal.
153111. KONTORSSTOL, trä, hjul på framben, sekelskifte 18/1900-tal.
.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
.
Bruksskick.
Leiflers Auktionshus
1 431