SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

153103. SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

Lös bricka i mahogny och glas. Underrede på trissor. Längd 77, bredd 40 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 804