HANDVÄSKA, med börs, reptil, 1930-tal.

153035. HANDVÄSKA, med börs, reptil, 1930-tal.

Handväska,32 x 20 cm.

Obet bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handväska,32 x 20 cm.

Obet bruksslitage.

Antal besök: 823