Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
LEIF LILJEBLAD. "Utter vid vinterfors". Olja på duk. Signerad och daterad 1987.
152873. LEIF LILJEBLAD. "Utter vid vinterfors". Olja på duk. Signerad och daterad 1987.
100 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
100 x 90 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 512