KISTA, furu, 17/1800-tal.

KISTA, furu, 17/1800-tal.
15285. KISTA, furu, 17/1800-tal.

Nyckel finns. Bemålad interiör.
Längd 117, bredd 39, höjd 48 cm.

SLitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

SLitage. Skador.

Antal besök: 1 192