VÄNDBÄNK, bemålad, 1900-tal.

VÄNDBÄNK, bemålad, 1900-tal.
15283. VÄNDBÄNK, bemålad, 1900-tal.

Längd 150 cm.

Slitage. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 150 cm.

Slitage. Smärre skador.

Antal besök: 3 025