VAS, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg Studio.

152802. VAS, fajans, Stig Lindberg, Gustavsberg Studio.

Vas med veckad kant, mönstrad i grönt. Målarsignatur Maja Snis.
Höjd ca 20,5 cm.

Smärre slitage, märken, krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 20,5 cm.

Antal besök: 2 213