DRÄKTVÄSKA, allmoge, Skåne. Daterad 1861 samt BE.

152797. DRÄKTVÄSKA, allmoge, Skåne. Daterad 1861 samt BE.

Utan band 26 x 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan band 26 x 25 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 585