DRÄKTVÄSKA, allmoge, Skåne. Daterad 1838 samt BSD.

152796. DRÄKTVÄSKA, allmoge, Skåne. Daterad 1838 samt BSD.

Utan band 33 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan band 33 x 35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 2 002