TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, rotting, 1900-tal.

15274. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, rotting, 1900-tal.

Bestående av bord och 4 stolar, bordets mått; längd 138, bredd 76, höjd 74 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 958