VAS, glas och vitmetall, jugend, tidigt 1900-tal.

152728. VAS, glas och vitmetall, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 559