GULDHÄNGE med sten. 18k. Vikt 1,7 gram.

152674. GULDHÄNGE med sten. 18k. Vikt 1,7 gram.

Stämplat D R , D , 18K , C10 (1976).

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 901