ARTHUR PERCY. OLJA på pannå "Tagetes med gul kanna" signerad och daterad.

152672. ARTHUR PERCY. OLJA på pannå "Tagetes med gul kanna" signerad och daterad.

Signerad "Percy" och daterad 1974. Titel a tergo
64 X 45,5 cm.

Arthur Percy (1886–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

64 X 45,5 cm.

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besök: 3 119