SERVIS, 36 delar, "Clair de Lune", design S. Öhlén, Rörstrand.

15267. SERVIS, 36 delar, "Clair de Lune", design S. Öhlén, Rörstrand.

Bestående av:
2 lockskålar, bricka, skål, 2 ljusstakar, 2 kannor, 6 djupa, 6 mattallrikar flata, 6 matassietter, 4 tekoppar med fat, 6 kaffekoppar med fat.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av:

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 6 486