HÖRNSKÅP, Art deco, 1920-tal.

HÖRNSKÅP, Art deco, 1920-tal.
152660. HÖRNSKÅP, Art deco, 1920-tal.

Betsad björk.
Bredd 87 cm, höjd 140 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsad björk.
Bredd 87 cm, höjd 140 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 623