STORMHATT, Dieu Et Mon Droit, Hat Manufactory in London, tidigt 1900-tal.

152636. STORMHATT, Dieu Et Mon Droit, Hat Manufactory in London, tidigt 1900-tal.

Klädd invändigt med läderband. Cirka storlek 55 cm.

Blyerts initialer inuti. Bruks -och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 018