HÖRNSKÅP, mahognyfanér, 1900-talets andra hälft.

152590. HÖRNSKÅP, mahognyfanér, 1900-talets andra hälft.

Vitrinöverdel, underdel med skåp. Höjd 180 cm, djup 45 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 723