PARTI GLAS, 25 delar, bland annat vinglas, pluntor och vaser.

15255. PARTI GLAS, 25 delar, bland annat vinglas, pluntor och vaser.

Bestående av bland annat:
12 vinglas, grön fot, pantograferad dekor.
2 blå vaser.
Pluntor, en med målad dekor.

Slitage. En vit vas lagad. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:
2 blå vaser.
Pluntor, en med målad dekor.

Antal besök: 1 271