SKIDOR, allmoge 1800/1900-tal.

152538. SKIDOR, allmoge 1800/1900-tal.

Längd 250 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 250 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 583