Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SIGURD WINGE. Surrealistiskt motiv. Färglitografi. Signerad och daterad Sigurd Winge -61. 120/260.
152536. SIGURD WINGE. Surrealistiskt motiv. Färglitografi. Signerad och daterad Sigurd Winge -61. 120/260.
49 x 55,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
49 x 55,5 cm.
Frufällans Auktionshus
1 255