PER-OLOF LARSSON. 2 st. Kustlandskap med klippor. Etsningar. Signerade.

152497. PER-OLOF LARSSON. 2 st. Kustlandskap med klippor. Etsningar. Signerade.

Yttermått 47 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 47 x 47 cm.

Antal besök: 2 161