FLYGPLAN, American Airlines DC-7, N305AA. Cragstan Toys, Japan, 1950-tal.

152430. FLYGPLAN, American Airlines DC-7, N305AA. Cragstan Toys, Japan, 1950-tal.

Längd 45 cm. Bredd 50 cm. "Flagship Carolyn". Batteridrivet.

Slitage, mindre bucklor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 445