KOPP MED FAT, porslin, empire, KPM, Königliche Porzellanmanufaktur, Berlin, 1800-talets första hälft.

152410. KOPP MED FAT, porslin, empire, KPM, Königliche Porzellanmanufaktur, Berlin, 1800-talets första hälft.

Delvis förgylld. Kopp, höjd ca 11,5 cm.
Fat, diameter ca 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter ca 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 449