BLOMSTERBORD, 2 stycken, teak/mosaik/plast, 1950/60 -tal.

152251. BLOMSTERBORD, 2 stycken, teak/mosaik/plast, 1950/60 -tal.

höjd 34-43, 41 x 41 resp. 45 x 45 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 980