VÄGGSPEGLAR, 2 st, förgyllda trä/pastellage, mitten 1900-talet.

152202. VÄGGSPEGLAR, 2 st, förgyllda trä/pastellage, mitten 1900-talet.

98 x 52 cm + 74 x 41 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

98 x 52 cm + 74 x 41 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 744