1521965. LUFTPISTOL, The Webley, model Mark1.
Luftpistol Engelsk Fabrikat Webley&Scott Mod. Mark1
Kaliber 4,5mm.
Längd ca 21 cm.
Originalask med tillbehör.
Bruksslitage, märken och repor.
Asken med tejpade hörn.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.