LUFTPISTOL, The Webley, model Mark1.

1521965. LUFTPISTOL, The Webley, model Mark1.

Luftpistol Engelsk Fabrikat Webley&Scott Mod. Mark1
Kaliber 4,5mm.
Längd ca 21 cm.
Originalask med tillbehör.

Bruksslitage, märken och repor.
Asken med tejpade hörn.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaliber 4,5mm.
Längd ca 21 cm.
Originalask med tillbehör.

Asken med tejpade hörn.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 696