DRÄKTSMYCKE, SILVER, 2 st, b.la Yngve Lindh, Växjö, stämplad o daterad 1979.

152175. DRÄKTSMYCKE, SILVER, 2 st, b.la Yngve Lindh, Växjö, stämplad o daterad 1979.

Den mindre tillhör Tjustdräkten, höjd 7,5 respektive 5,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 008