JOHAN LUNDGREN. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 169/310 respektive 260/325.

152162. JOHAN LUNDGREN. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade 169/310 respektive 260/325.

65 x 48 respektive 58 x 49 cm.

Fuktfläck på passepartout på den ena, ej examinerade ur ramar.

Johan Lundgren (1920–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besök: 703