1521463. ARMBANDSUR, Eterna Matic Centenaire 61.
Serienummer 5326648.
21 rubis.
1438U.
Boett märkt 306 IVT.
Ca 35 mm bred exkl. krona.
Flexibelt armband.
Originalkrona.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Repor på glas och metall. Slitage på förgyllning.