BÖNEKVARN, orientalisk.

BÖNEKVARN, orientalisk.
152076. BÖNEKVARN, orientalisk.

Höjd ca 31 cm.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31 cm.

Antal besök: 1 337