ROLAND SVENSSON. Berg, litografi, signerad samt numrerad 192/310.

15201. ROLAND SVENSSON. Berg, litografi, signerad samt numrerad 192/310.

Bildmotiv 30 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmotiv 30 x 43 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 728