SOCKERSKÅL, silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

152000. SOCKERSKÅL, silver, svenska importstämplar, 1900-tal.

Längd ca 11 cm. Vikt ca 187 g.

Slitage, bottenrepa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bottenrepa.

Antal besök: 672