SKÅL, silver, i form av vikingaskepp, 1900-tal.

151997. SKÅL, silver, i form av vikingaskepp, 1900-tal.

Längd ca 21 cm, vikt ca 175 g.

Smärre slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, gravyr.

Antal besök: 1 511