VAS, glas, Müller Freres Luneville.

151953. VAS, glas, Müller Freres Luneville.

Dekor av fåglar, signerad, höjd 29 cm.

Mynningsnagg på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mynningsnagg på insidan.

Antal besök: 1 206