SEKRETÄR, AB Bröderna Gustavssons, Markaryd, 1950/60 tal.

151951. SEKRETÄR, AB Bröderna Gustavssons, Markaryd, 1950/60 tal.

Olika träslag samt mässingsavslut på ben svärtade handtag.
Längd 90 cm, bredd 47 cm, höjd 95 cm.

Bruksslitage/smärre repor och slagmärken/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 046